Separ, slovenský rapper

Michael Kmeť, známý pod uměleckým jménem Separ nebo Monsignor Separ

je člen bratislavské hip-hopové skupiny DMS a bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. Se skupinou DMS vydal jedno EP (Teraz už naozaj) a album (Čo sa stalo?!) a jako sólový interpret vydal v říjnu roku 2012 debutový album Buldozér. V březnu 2014 vyšel jeho druhý sólo album s názvem Pirát.

Debutový sólo-album Buldozér vyšel 31. října 2012 pod vydavatelstvím GRAMO ROKKAZ, s.r.o. jako CD album. Na albumu se nachází 18 skladeb s vícero hosty, mezi kterými byli například členové skupiny Gramo Rokkaz, Čistychov, Momo, Strapo, Rest, Mišo Biely, Tomáš Kakot anebo Layla. O hudební podklady se postarala rovněž pestrá sestava, mezi jinými i Smart, Deryck, Lkama, DJ Wich, DJ Fatte, Emeres anebo G-Bod.

V pořadí druhý sólový album s názvem Pirát se dostal do prodeje 11. března 2014 pod vydavatelstvím DMS Records, na albumu se nachází taktéž 18 skladeb – tak jako na předešlém albumu Buldozér. Medi hosy patří kromě jiného také Strapo, Momo, Čistychov či Vladimír 518 z české skupiny PSH a slohou dokonce přispěl i Rakaa Iriscience ze známé americké hip-hopové formáce Dilated Peoples. Po hudební stránce se na albumu objevili známe jména jako DJ Wich, Grimaso, Smart, Lkama či Emeres.

V prosinci 2015 vydal se skupinou DMS nové album s názvem MMXV. Album je velice úspěšné a server Refresher.sk toto album vyhlásil jako nejlepší album roku 2015.

Separ

< Předchozí[/themify_button]