Zde se dozvíte něco o mně

Roky dřiny a léta praxe dokážou změnit kořist v dravce.

– MC Bee

   Komiksové části mé tvorby jsem se věnoval na základní škole v osmé třídě, kdy jsem si založil A5 sešítek, celý jsem ho natřel na černo a do tohohle sešítku jsem komiksovou formou zaznamenával všechno, co se ve škole stalo, třeba nějaké hlášky spolužáků, kterých nebylo málo. Z osmičky jsem s tím pokračoval úspěšně do devítky. Během střední jsem čmáral spíš po každém papíru, který se mi dostal pod ruku. A tím se dostávám k další části…

   Od metalu jsem se dostal k rapu a pomocí něj jsem objevoval celou hiphopovou kulturu. Nejprve tu zahraniční (především z USA), pak českou a následovně slovenskou. O element graffiti jsem se začal zajímat zhruba od roku 2007. Tehdy to byly spíš takové marné pokusy na papír. Musím ale dodat, že od roku 2007 jsem ušel docela dlouhou cestu a teď už se odvažuji dávat piece i na zdi. Vzhledem k tomu, že mám radši víc času bez stresu, tak chodím na legální místa, kde si můžu rozjímat nad mým „výtvorem“. Zatím čekám na den, kdy budu plně spokojen s tím, co jsem vytvořil.

   Kreslit portréty, které mám na svých stránkách vyvěšené, jsem neuměl od začátku. Ke konci roku 2013 jsem se zúčastnil kurzu malování pravou mozkovou hemisférou, kde jsem se jenom díky změně pohledu na malování a pár psychologických cvičení (podle mého nynějšího názoru), dostal na úroveň kreslení, které si zde můžete prohlídnout. Díky kurzu jsem měl možnost poznat nové lidi a získat nové zážitky. Poznal jsem mojí Mejšu a také mám tu obrovskou čest znát se s Regiem, který je mimochodem jeden z lidí, které jsem kreslil.